FAQ
+

Co potrafi SpyPC

SpyPC jest zaawansowanym programem wykorzystywanym do monitoringu aktywności użytkownika na komputerze.
Przede wszystkim aplikacja przechwytuje naciśnięte klawisze w tym rozmowy Facebook, Skype, czaty internetowe, zapisuje historię przeglądanych adresów www, robi zrzuty ekranowe (tak zwane print screeny ekranu), zapisuje informacje o każdej zmianie plików (zmiany nazwy, kopiowanie, usuniecie ) w tym zapamiętuje podłączone nośniki oraz nagrywa dźwięk z otoczenia wraz z wszystkimi rozmowami na Skype lub Facebook Call. To tak naprawdę tylko część większej całości Zainteresowanych wszystkim dostępnymi funkcjami odsyłamy tutaj Zakładka Funkcje

+

Jakie są wymagania sprzętowe dla programu SpyPC?

Aplikację SpyPC można zainstalować na systemach firmy Microsoft z rodziny Windows XP/VISTA/7/8/8.1 w wersjach 32 i 64 bitowych. Aby zainstalować aplikacje komputer musi być wyposażony w port USB. Dla nagrywania dźwięków i rejestrowania obrazu z kamerki internetowej wymagane są poprawnie zainstalowane sterowniki.
Instalator aplikacji na nośniku wymiennym może zostać wykryty przez oprogramowanie antywirusowe i blednie interpretowane jako zagrożenie, zaleca się wyłączenie antywirusa na czas instalacji lub dodania do aplikacji zaufanych.

+

Jak wygląda instalacja i ile czasu zajmuje?

Sama instalacja SpyPC nie zajmuje więcej niż 2 minuty. Po włożeniu nośnika USB do komputera należy uruchomić ikonę o nazwie „Panel” i następnie kliknąć w przycisk „Zainstaluj”. Dla wymagających istnieje również możliwość instalacji 5 – sekundowej więcej szczegół znajdziemy w instrukcji.

+

Jak dostarczany jest program SpyPC ?

Dyskretne kartonowe pudełko z aplikacją znajdującą się na Pendrive. Zamówienie wysyłane jest w ciągu 2 godzin ! Dokonując zakupu do godziny 13:00 kuriera z przesyłką może spodziewać się następnego dnia!. Możliwy jest również odbiór na miejscu w siedzibie firmy. (Po wcześniejszym uzgodnieniu)

+

Czy program jest widoczny na komputerze ?

Działanie aplikacji jest całkowicie niewidoczne dla użytkownika. Po zainstalowaniu nie są wyświetlane żądne komunikaty i ikony.

+

Dlaczego powinieneś wybrać SpyPC ?

Jako jedyni możemy poszczycić się unikalnymi funkcjami w postaci np. Harmonogramu działania oraz Automatyczną deinstalacją aplikacji niedostępnej nigdzie indziej.
Sprzedajemy nie tylko produkt ale pełne unikalne wsparcie techniczne, niezależnie od problemu lub pytania zawsze możesz skontaktować się z naszym biurem obsługi klienta. Chętnie pomożemy rozwiać wszystkie wątpliwości. Przede wszystkim kupujesz bezpośrednio u producenta dzięki czemu możesz mieć pewność, że otrzymasz oryginalny i przetestowany program w najniższej cenie.

Podstawowe zalety programu SpyPC


dyskrecja

Szybkość

Wystarczy 5 sekund aby wielowymiarowo monitorować sposób użytkowania komputera. Już po 15 min możesz otrzymać raport i sprawdzić jaka jest wydajność Twojego pracownika.

Automatyzm

Automatyzm

Program sam będzie tworzył raporty zawierające wskazane przez Ciebie informacje. Automatyczne zestawienia będą dostarczone w dyskretny sposób na wskazany przez Ciebie adres email lub na konto FTP.

Zdalne sterowanie

Zdalne sterowanie

Kiedy nie będziesz już potrzebował systemu monitorowania, możesz go odinstalować z dowolnego miejsca – nie jest konieczne skorzystanie z monitorowanego komputera, by odinstalować program. Co więcej, możesz z góry ustalić datę

przejrzystosc

Przejrzystość

Zarówno instalacja, jak i obsługa programu jest dziecinnie prosta. Każdy wygenerowany przez SpyPC raport jest przejrzysty i czytelny. Nie potrzebujesz specjalistycznej wiedzy ani szkolenia, aby obsługiwać program bez problemów.

Zobacz jak w czterech krokach zainstalować

oprogramowanie SpyPC!


Włóż pendrive

Włóż pendrive

uruchom aplikację SpyPC

Uruchom aplikację

kliknij INSTALUJ

Kliknij INSTALUJ

gotowe!

Gotowe!

Dbamy o Klienta!

Płatności

Kontakt

Copyright www.spypc.pl 2016 All Rights Reserved   |   projekt i realizacja: ibif.pl