Funkcje
funkcje

SpyPC to program, który wyróżnia się wieloma innowacyjnymi funkcjami. Przekonaj się w jaki sposób możesz z nich skorzystać


naciśnięte klawisze

Naciśnięte klawisze

Innowacyjna funkcja, którą także możesz samodzielnie skonfigurować. Zdecyduj, czy aplikacja będzie przechwytywać wszystkie wpisywane przez użytkownika słowa i ciągi znaków, czy też aktywujesz funkcje automatycznie pod ściśle ustalonymi warunkami.

rodzic

Rodzicem – skontroluj jakiego rodzaju treści wyszukuje w sieci Twoje dziecko, dzięki czemu w porę będziesz mieć możliwość zareagowania i poważnej rozmowy z pociechą. Sprawdzisz także charakter rozmów ze znajomymi i całkowicie obcymi osobami.


właścicielem firmy

Właścicielem firmy – dowiesz się czym zajmuje się Twój pracownik lub wspólnik podczas pracy, czy rzeczywiście zajmuje się sprawami firmy i jest lojalny, czy też zajmuje go rozrywka lub komunikacja z innymi osobami.

Kopia adresów www

Kopia Adresów WWW

SpyPC wygeneruje dla Ciebie listę adresów odwiedzonych za pomocą monitorowanego komputera. Przeglądanie historii odwiedzanych stron jest łatwe i intuicyjne – w mgnieniu oka będziesz mógł odnaleźć interesujące Cię strony WWW i sprawdzić ich zawartość.

rodzic

Rodzicem – sprawdzisz czy Twoje dziecko odwiedza nieodpowiednie dla jego wieku strony internetowe oraz portale których przeznaczenie może zagrażać bezpieczeństwu dziecka.


właścicielem firmy

Właścicielem firmy – dowiedz się, czy Twoi pracownicy pracują sumiennie w czasie pracy, czy całymi dniami przeglądają strony o tematyce rozrywkowej lub portale społecznościowe.

zdjęcia z kamerki

Zdjęcia z kamerki

Użyj kamery laptopa lub kamerki internetowej aby wykonać zdjęcia – dowiesz się w ten sposób kto w danym czasie korzysta z komputera oraz co dzieje się w otoczeniu komputera, który monitorujesz – niezwykle przydatne, kiedy użytkowników komputera jest kilku.

rodzic

Rodzicem – przekonasz się co dzieje się w pokoju Twojego dziecka pod Twoją nieobecność. Sprawdzisz także które z dzieci używało komputera w czasie, gdy odwiedzono z niego strony o nieodpowiedniej dla dzieci tematyce.


właścicielem firmy

Właścicielem firmy – masz podejrzenia, że Twój pracownik zbyt często opuszcza miejsce pracy, bądź zajmuje się pogawędkami z kolegami i koleżankami w czasie, gdy powinien być skupiony na pracy? Włącz EklerPC i przekonaj się na własne oczy.

Co jeszcze potrafi nowy SpyPC? Przekonaj się!


wszystkie raporty

Wszystkie raporty
w jednym miejscu

Każde zestawienie wyślemy na Twój adres email lub wskazane konto FTP. Wszystko po to, by móc w dowolnym momencie wrócić do raportów, kiedy będzie ku temu okazja.

Automatyczne usunięcie aplikacji

Automatyczne
usunięcie aplikacji

Ustal dokładnie jakiego dnia i o której godzinie aplikacja ma sama, w sposób dyskretny usunąć się z dysku komputera. Nawet wtedy, gdy będziesz przebywać na drugim końcu kraju.

Wbudowana przeglądarka

Wbudowana
przeglądarka

Koniec z nieczytelnymi raportami i rejestrami. Dzięki wbudowanej prz glądarce możesz w jednym miejscu przejrzeć dokładnie zarówno raporty, jak i zapisane pliki.

Instalacja dokładnie w 3 sekundy!

Instalacja dokładnie
w 3 sekundy!

Aplikację zainstalujesz zanim jeszcze skończysz czytać to zdanie! Sprawdź jak błyskawicznie możesz wgrać SpyPC! Skonfiguruj program i zainstaluj go w 3 sekundy!

Szczegółowa identyfikacja

Szczegółowa
identyfikacja

Do każdego raportu aplikacja przesyła szczegółowe dane ident fikacyjne komputera – MAC, IP, nazwę komputera, aby rozwiać wątpliwości z jakiego urządzenia pochodzi zestawienie.

Bezkonkurencyjna kompatybilność

Bezkonkurencyjna
kompatybilność

Aplikacja działa we wszystkich systemach Microsoft Windows, przeglądarkami Firefox, Chrome i IE, a także Gmail oraz Facebook. Jest niewykrywalna przez antywirusy!

Kopia raportów na nośnik USB

Kopia raportów na
nośnik USB

Aplikacja działa we wszystkich systemach Microsoft Windows, przeglądarkami Firefox, Chrome i IE, a także Gmail oraz Facebook. Jest niewykrywalna przez antywirusy!

Kup SpyPC

Wszystkie raporty
w jednym miejscu

Za pomocą jednego kliknięcia myszy skopiuj raporty na urządzenie przenośne USB z aplikacją SpyPC. Zrobisz to błyskawicznie i w 100% dyskretnie.

Chcesz wiedzieć wszystko?
Kup SpyPC już dzisiaj!

Wybierz optymalną wersję, dostosowaną do Twoich potrzeb!

Zapisywanie zrzutów ekranu
Zapis klawiatury
Nagrywanie Otoczenia z Detekcją dźwięku
Zobacz pozostałe opcje programu
Zobacz pozostałe opcje programu

Dbamy o Klienta!

Płatności

Kontakt

Copyright www.spypc.pl 2016 All Rights Reserved   |   projekt i realizacja: ibif.pl