O PROGRAMIE

Czym jest SpyPC?

Jednym słowem – rozwiązaniem Twoich problemów. Jeśli czujesz się niepewnie wiedząc, że Twoje dziecko narażone jest na niebezpieczeństwo w sieci lub chcesz zwiększyć efektywność Twoich pracowników w Firmie.

W niewygórowanej cenie otrzymasz coś, czego nie da się przeliczyć na żadne pieniądze –
efektywność i stuprocentową pewność informacji.

Otrzymując niezbity dowód na nielojalność, lub nieodpowiednie korzystanie z zasobów Internetu na firmowym komputerze możesz podjąć działania, które uchronią Twoje interesy.

Jak działa SpyPC?

SpyPC to program komputerowy, który możesz zainstalować na każdym komputerze z systemem Windows. Dzięki temu, że SpyPC jest kompatybilny z wszystkimi systemami Windows, nie musisz zastanawiać się, czy program będzie działał na Twoim komputerze. Najważniejsze cechy działania programu można zamknąć w 4 kluczowych zaletach

Jak jest dostarczany program SpyPC?

Program jest pre-instalowany na Pendrive o pojemności 8GB lub 16GB

Podstawowe zalety programu SpyPC


dyskrecja

Szybkość

Wystarczy 5 sekund aby wielowymiarowo monitorować sposób użytkowania komputera. Już po 15 min możesz otrzymać raport i sprawdzić jaka jest wydajność Twojego pracownika.

Automatyzm

Automatyzm

Program sam będzie tworzył raporty zawierające wskazane przez Ciebie informacje. Automatyczne zestawienia będą dostarczone w dyskretny sposób na wskazany przez Ciebie adres email lub na konto FTP.

Zdalne sterowanie

Zdalna Deinstalacja

Kiedy będziesz potrzebował monitorować komputer tylko przez określony czas, to system monitorowania może go odinstalować o dowolnym czasie – nie jest konieczne skorzystanie z monitorowanego komputera, by odinstalować program. Możesz z góry ustalić datę usunięcia.

przejrzystosc

Przejrzystość

Zarówno instalacja, jak i obsługa programu jest dziecinnie prosta. Każdy wygenerowany przez SpyPC raport jest przejrzysty i czytelny. Nie potrzebujesz specjalistycznej wiedzy ani szkolenia, aby obsługiwać program bez problemów.

Zobacz jak w czterech krokach zainstalować

aplikację SpyPC!


Włóż pendrive

Włóż pendrive

uruchom aplikację SpyPC

Uruchom aplikację

kliknij INSTALUJ

Kliknij INSTALUJ

gotowe!

Gotowe!

Dbamy o Klienta!

Płatności

Kontakt

Copyright www.spypc.pl 2016 All Rights Reserved   |   projekt i realizacja: ibif.pl